Xiaomi | BHR6560GL | Robot Vacuum Disposable Bag
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 120.00 mm |
| Gross depth master carton | 410 mm |
| Gross height (mm) | 142.00 mm |
| Gross height master carton | 340 mm |
| Gross weight | 0.14 kg |
| Gross width (mm) | 65.00 mm |
| Gross width master carton | 370 mm |
| Net weight | 0.12 kg |
| Net weight master carton | 4.686 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1560 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 25.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product family | Robot Vacuum Disposable Bag |
| Producer product name | BHR6560GL |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Tare weight master carton | 0.516 kg |
| Ühilduvus | For Xiaomi Robot Vacuum X10+/X10 |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: xiaomi bhr6560gl robot vacuum disposable bag, bhr6560gl, xiaomi, tolmuimejad

